SİZİN İÇİN SİZİNLE BİRLİKTE PLANLIYORUZ.

ÇÜNKÜ SİZİ ÖNEMSİYORUZ


Size özel egzersiz programı dahilinde sizinle birebir çalışıyoruz. Her birinizin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu ihtiyaçları belirliyor, programınızı buna göre hazırlıyoruz. Yaş, cinsiyet, vücut tipi, kas fibril tipi, geçirilmiş sakatlıklar, mevcut rahatsızlıklar gibi pek çok faktör bu ihtiyaçları belirlemede önemli rol oynuyor. Her birinizin farklılıklarını göz önünde bulundurarak farklı egzersiz programları hazırlıyoruz.

Size özel egzersiz programınızın (fiziksel) ihtiyaçlarınızı karşılaması aynı zamanda hayatınıza dahil edilebilir ve sürdürülebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu gerekliliği önemsiyoruz. Egzersizlerinizi planlamanın yanı sıra ne kadar hareket edeceğinizi, haftanın hangi günlerinde, günün hangi saatlerinde ne tür bir antrenman yapacağınızı, nasıl besleneceğinizi, haftanın kaç günü dışarıda yiyeceğinizi ve ne yiyeceğinizi hatta hafta sonu kaçamaklarınızı da 😊 (evet onları da planlıyoruz) sizin için sizinle birlikte planlıyoruz.

Esas olarak birebir çalışma prensibi üzerinden ilerliyoruz ancak iki, üç kişilik küçük arkadaş gruplarıyla çalışmak istediğinizde bunu da reddetmiyoruz. Grubunuzu siz oluşturuyorsunuz, saatleri birlikte belirliyoruz. Grup antrenmanlarının sizin için ne kadar eğlenceli olduğunu biliyoruz, neşe ile disiplin bir arada olunca bu antrenmanların bizim için de eğlenceli olduğunu bilmenizi istiyoruz. Studio düzeninde çalışmayı tercih etmezseniz sizinle studio dışında çalışıyoruz. Evde, ofiste, parkta, bahçede, sahilde ya da her nerede çalışmak isterseniz orada çalışıyoruz. Hayata hareket katmak ve hareketli hayatı kolaylaştırmak gerektiğini biliyor ve önemsiyoruz.