PERSONAL TRAINING

Fonksiyonel Egzersiz

Öncelikli olarak merkez kasları (karın kasları, sırt kasları, pelvis tabanı kasları) ve bacak kaslarını kullanarak egzersiz yapmaya ya da geliştirmeye yarayan fonksiyonel egzersiz, günlük yaşam aktivitelerinizi daha kolay ve sakatlanmaksızın gerçekleştirmenizi sağlar.

HIIT

Dinlenme aralıkları kısa, şiddeti yüksek bir antrenman modeli olan hiit ile düşük yoğunluklu antrenmanlara göre dokuz kata kadar daha fazla yağ yakarken, kas kütlenizi de koruyorsunuz.

Tabata

Japon doktor İzumi Tabata tarafından geliştirilen bir antrenman modeli olan Tabata ile 20 saniye çalışıp 10 saniye dinlenerek yüksek yoğunluklu bir antrenman yapıyorsunuz.

Fitness

Kelime anlamı fiziksel uygunluk olan Fitness başlığı altında ele aldığımız bu antrenman modeli ile vücut ağırlığından ve çeşitli ekipmanlardan faydalanarak kuvvet, denge, dayanıklılık, sürat ve esneklik gibi özelliklerinizi yukarıya çekiyor ve fiziksel uygunluğunuzu sağlıyoruz.

Circuit Training

Sekiz ile on iki istasyon arasında değişen sayıda ve istasyonların dairesel şekilde arka arkaya dizildiği, belirli süre çalışma belirli süre dinlenmeyi içeren, kuvvet gelişimine yönelik bir antrenman modeli olan dairesel antrenman ile sürat, dayanıklılık ve süratte devamlılık gibi genel fizik¬sel niteliklerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Small Group Training

Küçük Grup Antrenmanı

8 ile 12 istasyon arasında değişen sayıda ve istasyonların dairesel şekilde arka arkaya dizildiği, belirli süre çalışma belirli süre dinlenmeyi içeren, kuvvet gelişimine yönelik bir antrenman modeli olan dairesel antrenman ile sürat, dayanıklılık ve süratte devamlılık gibi genel fizik¬sel niteliklerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

TRX Workout

TRX ekipmanını kullanarak kendi vücut ağırlığınızla kuvvet, denge ve esnekliğinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.